Bazény Swim,
koupejte se ve svým!


jste zde: úvodní » Zapuštěné bazény


Zapuštěné bazény do země

Plavání jistě patří mezi aktivity, kterým by se měl dnešní člověk věnovat pro své zdraví a relaxaci. Je velmi příjemné se ponořit do vody a nechat ze sebe spláchnout všechny problémy a povinnosti. Zapuštěné bazény jsou dobrým a oblíbeným řešením.

Keramické bazény Compass ceramic pools

Keramický bazén Brilliant Technologie spočívá v sendvičovém jádře z keramiky v kombinaci s povrchovou ochrannou vrstvou Crystite, která je mimořádně odolná vůči UV záření. Díky keramickému sendvičovému jádru jsou keramické bazény mimořádně odolné vůči zkroucení.Výhody jádra je parotěsnost a také izolace.

»více detailů

Bazény z termobloků

Bazén z polystyrénových bloků a těžké fólie Bazény z termobloků jsou zhotoveny ze speciálních polystyrénových tvárnic s výtečnou izolační schopností K=0,24 a vysokou odolností proti stárnutí (nesublimuje). Tvárnice tvoří formu pro beton B30 s ocelovou výztuží. Bazén tvoří strojově svařovaná nebo ručně vyvařovaná fólie tzv těžká. Bazén je vyráběn také v přelivovém provedení.

»více detailů

Plastové bazény

Plastový bazén obdelník se zakulacenými rohy Plastové bazény jsou vyráběny ze základních stavebních prvků v podobě rolované pásoviny. Spojování je realizováno extrudovaným horkovzdušným svařováním s obrovskou pevností spojů - vyšší než je pevnost samotného materiálu. Plastové bazény jsou dodávány ve skimmerovém provedení a nebo s přelivem.

»více detailů

Laminátové bazény

Laminátový bazén Kaspik Nabízíme laminátové bazény ve dvou řadách - Standard a pro náročnější provedení Granit. Většina bazénů je opatřena polyuretanovou pěnou s výbornými tepelnými vlastnostmi. Tyto bazény jsou kvalitativně na vyšší urovni než např. bazény plastové. Laminátové bazény mají dané rozměry.

»více detailů

Bazény s ocelovou konstrukcí a fólií

Ukázka bazénu s ocelovou konstrukcí Stěny bazénu tvoří ocelový plášť ošetřený několikavrstvým antikorozním nátěrem, do kterého je vložena speciální bazénová PVC fólie se stabilizací proti UV záření o síle 0,6 – 0,8 mm. Na výběr je mnoho vzorů fólie. Pod fólií je použita geotextílie (izolace) 500g/m2.

»více detailů

© Všechna práva vyhrazena Swim bazény - bazény Plzeň

tvorba www ANTstudio.cz