Bazény Swim,
koupejte se ve svým!


jste zde: úvodní » Twinson O-Terrace


Twinson O-Terrace

Twinson O-Terrace získal značku kvality pro kompozitní materiály ze dřeva a PVC udělovanou komisí pro kontrolu kvality dřevěných produktů (Qualitätsgemeinschaft Holzwerkstoffe e.V.). Dlouhodobé testování a kontroly výrobků prováděné externími kontrolními institucemi garantují zákazníkovi trvalou špičkovou kvalitu výrobku.

O-Terrace vám poskytuje všechny výhody dřeva, zatímco si užíváte báječných vlastností PVC. Díky tomu, že kombinuje dřevo a PVC v jediné nové základní surovině, O-Terrace vyhoví všem vašim požadavkům týkajícím se komfortu, které kladete na podlahovou krytinu vaší terasy.

Voděodolný a mohutný, snadno udržovatelný a atraktivní: O-Terrace má všechna pro! Kombinuje hřejivost dřeva a trvanlivost PVC. Díky přirozenému vzhledu budou desky O-Terrace dokonale ladit s vaší zahradou. Díky voděodolnosti máte jistotu, že vaše terasa zůstane jako nová, neboť O-Terrace v sobě nemá žádné třísky ani praskliny. Od zahradní pěšinky ke břehu jezírka, od terasy k bazénu: s O-Terrace si to vše co nejvíc užijete. 

Desky Twinson® Terrace mají oboustranný povrch. Protiskluzové drážky po obou stranách zajišťují vaši bezpečnost a pohodlí. Tloušťka desky je 28 mm a šířka 140 mm. Kotvení desek je skryté, provedené pomocí speciálního spojovacího systému. Spojky vytvoří mezi deskami pevnou mezeru širokou 4 mm. K systému jsou dodávány koncové lišty vysoké 78 mm a tloušťky 10 mm.

Barevné provedení

© Všechna práva vyhrazena Swim bazény - bazény Plzeň

tvorba www ANTstudio.cz