Bazény Swim,
koupejte se ve svým!


jste zde: úvodní » Twinson O-Terrace +


Twinson O-Terrace +

Twinson O-Terrace+ získal značku kvality pro kompozitní materiály ze dřeva a PVC udělovanou komisí pro kontrolu kvality dřevěných produktů (Qualitätsgemeinschaft Holzwerkstoffe e.V.). Dlouhodobé testování a kontroly výrobků prováděné externími kontrolními institucemi garantují zákazníkovi trvalou špičkovou kvalitu výrobku.

Instalace O-Terrace+, nový systém svorka a podložka s omezeným použítím počtu šroubů. Protože vzdálenost mezi podkladovými profily je 60 cm namísto standardních 50 cm, doba instalace je tím zkrácena na minimum.

Zdrsněný povrch s protiskluzovými drážkami

Desky O-Terrace+ mají zdrsněný povrch s proti skluzovými drážkami pro větší bezpečnost apohodlí. Desky jsou dvoustěnné, s tloušťkou 32 mm a užitečnou šířkou 161 mm. Jsou spojeny neviditelně pomocí systému speciálních montážních svorek.

Prémiový produkt s vyšším stupněm zatížení pro komerční použití a systémem pero-drážek zabraňuje propadnutí malých předmětů, avšak mezi deskami stále zůstává dostatek prostoru pro odvod vody a ventilaci. TERRACE + má vysokou nosnost a odolnost proti nárazu.

Systém "clip & slide"

Díky novému „zaklapávacímu“ systému „clip & slide“, který vyžaduje minimální použití šroubů, je pokládka jednodušší. Twinson O-Terrace+ jako jediný produkt na trhu kompozitních terasových systémů má hliníkové nosné podkladové profily. Tato nová podkladová konstrukce a zvýšená pevnost desek umožňuje rozšířit vzdálenost mezi podpěrnými nosníky ze standardních 50 cm na 60 cm

Instalace je tedy rychlejší, což je u velkých komerčních ploch výhodné. Navíc je eliminováno riziko deformace díky integrovanému klipu mezi deskami, který absorbuje případné rozpínání. Nosné hliníkové profily umožňují pokládku i na nezpevněném podkladu. Použití Twinson O-Terrace+ je tedy ideální i pro technické stavby, jako jsou mosty, lávky, restaurace, bary...


© Všechna práva vyhrazena Swim bazény - bazény Plzeň

tvorba www ANTstudio.cz