Bazény Swim,
koupejte se ve svým!


jste zde: úvodní » WPC podlahy, terasy » Podlaha Trex


Podlaha Trex

Trex logoTerasy Trex jsou vyrobeny z 50 % recyklovaného a regenerovaného plastu a z 50 % recyklovaného dřeva. Trex je velice známá pro vytváření produktů, které jsou k přírodě vysoce šetrné, ekologické. Ne náhodou se stal Trex vedoucí značkou na trhu s plastovými podlahami, zábradlím, obložením, oplocením.

Vždy se jedná o použití směsici produktů a jedinečné kombinace dřeva a plastových vláken. Tyto plastové a dřevěné vlákna jsou odvozeny z rekultivovaných nebo recyklovaných zdrojů, včetně pilin a použitých palet z dřevozpracujících provozů a dále z recylovaných plastových potravinových sáčků.

Trex tak vytváří vzorec, který spojuje nejlepší vlastnosti dřeva a plastů: Plast chrání dřevo před vlhkostí a poškozením hmyzem, předchází tak hnití a štípání. Dřevo chrání plasty před UV poškozením a zároveň poskytuje přírodní, atraktivní vzhled a pocit.

Terasa TrexŽivotnost podlahy Trex - nikdy nezačně hnít, smršťovat, nebo se kroutit, není tudíž nutné žádné natírání a podobné údržby těchto plastových podlah. Vzhledem k tomu, dřevité vlákno v plastových podlahách Trex bude vystaveno vodě a slunečnímu záření, výrobek může v průběhu času zesvětlat. Trex dosáhne barevného odstínu po 12-16 týdnech.

Pokud nepovažujete jednou či dvakrát v roce umýt vaši terasu mýdlovou vodu za práci, tak věřte, že více od vás platové terasy Trex opravdu nežádají.

  • Barevná škála: více odstínu hnědé, šedá
  • Povrch prken: imitace dřeva
  • Typ profilu: plný
  • Rozměr: 140 x 25 mm
  • Dodávaná délka prkna: 4,88 bm
  • Instalační klip: zanechává po instalaci 6 mm spáru mezi profilem
  • Do 1m2: spotřeba 7 běžných metrů profilu

Fire pit

Tree house  

Lava rock

Gravel path

Trex fire pit Trex tree house Trex lava rock Trex gravel path


Spiced rum

Vintage lantern

Trex spiced rum Trex vintage lantern

© Všechna práva vyhrazena Swim bazény - bazény Plzeň

tvorba www ANTstudio.cz