Bazény Swim,
koupejte se ve svým!


jste zde: úvodní » WPC podlahy, terasy


WPC podlahy, terasy

Logo lekra terasyVítejte ve světě, kde příroda a technika kráčí ruku v ruce. Spojením výhod obou materiálů dřeva a plastu vznikl výrobek, který je jeden z nejekologičtějších materiálů v dnešní době.

Použité materiály

Jeho složení se skládá z 50 % dřevité moučky a 50 % polymerů. Dřevoplast WPC je tedy obecný název pro kompozitní materiály, které představují alternativu tvrdého tropického dřeva šetrného k životnímu prostředí.

Dostupnost dřeva

Zatímco tropické dřevo je dostupné jen v ohrožených deštných pralesech, dřevoplast obsahuje jen dřevo, které je certifikováno. Tato technologie výroby byla vynalezena v Americe, kde se nyní stává standardem při stavbě venkovních podlah.

Cíl WPC podlah

Cílem a hlavní myšlenkou vývoje WPC bylo vytvoření dokonalého materiálu, který bude eliminovat nežádoucí vlastnosti dřeva (např. hnilobu, plísně, napadení hmyzem, změna barevnosti, sesychání, kroucení, nerovnosti, třísky, negativní vliv slunce, mrazu, vody). Spojení výhod dřeva a plastu dává novému materiálu přírodní vzhled, hřejivý pocit dřeva a životnost plastu.

WPC podlahy

Výhody WPC podlah:

  • přirozený vzhled dřeva
  • rychlá a snadná montáž
  • nevytvářejí se třísky
  • voděodolný a protiskluzný povrch
  • šetrný k životnímu prostředí
  • 100% recyklovatelný ekologický materiál

Druhy WPC podlah:

 

Reference WPC podlah a teras

Neváhejte a poptejte na email lekraterasy@email.cz.

Rádi vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

 

© Všechna práva vyhrazena Swim bazény - bazény Plzeň

tvorba www ANTstudio.cz