Bazény Swim,
koupejte se ve svým!


jste zde: úvodní » Vířivé vany


Vířivé vany

Vířivá vana / Vířivka DelphinaMáte problém se zdravím, jste psychicky nebo fyzicky unaveni, chcete si ulevit od svých každodenních starostí? Pak si pořiďte vířivou vanu, ve které zmizí veškerá únava a stres z vašeho těla. Ve vířivé vaně se rovněž můžete relaxační masáží zaměřit na bolavé oblasti vašeho těla.

Trysky poskytují příjemnou masáž, uvolní ztuhlé svaly a zvýší krevní oběh v bolavých svalech a kloubech. Posezení ve vířivce s rodinou a přáteli přinese atmosféru rodinné pohody. Při pravidelném užívání vířivky budete do každodenního náporu starostí a stresu nastupovat s maximální psychickou a fyzickou kondicí.

Řady vířivých van

Vířivá vana / Vířivka Nioba

  • EXCLUSIVE SPA - široký výběr velikostí, provedení a koncepcí vířivých van v přijatelné cenové relaci je vlastní pro modelovou řadu Exclusive Spa. Kombinované rozložení trysek poskytne plnohodnotnou relaxaci pro každého.
  • VISION SPAnová řada vířivek s novými tvary, funkcemi, ale zejména s novou užitnou hodnotou. Více než desetileté zkušenosti v oboru nám dostatečnou mírou pomohly k vylepšení všech stávajících modelů vířivých van.
  • SWIM SPA - ideální kombinace vířivé vany a bazénu jsou modely Swim Spa. Dostatečný regulovatelný výkon protiproudu v plavací části uspokojí i aktivního plavce. Relaxační část pak plně zastoupí klasickou vířivou vanu. 

© Všechna práva vyhrazena Swim bazény - bazény Plzeň

tvorba www ANTstudio.cz