Bazény Swim,
koupejte se ve svým!


jste zde: úvodní » Rady a tipy


Rady a tipy pro bazény

Na této stránce naleznete rady a tipy, které Vám poradí, inspirují, naučí se starat o bazén a jak správně konkrétní zařízení používat.

Vybíráte bazén?

Plastový bazén obdelník Také jste zatoužili po luxusu vlastního bazénu? Než si jej ale pořídíte, vyplatí se získat přehled o jednotlivých typech, prozkoumat jejich výhody a nevýhody. Který je ve Vašem případě nejlepší? Zaměřili jsme se na zapuštěné bazény.   

»více detailů

Jak zastřešit bazén?

Zastřešení bazénu Čím dál tím více se majitelé zapuštěných bazénů rozhodují pro jejich zastřešení. Má to hned několik důvodů. Tím nejdůležitějším je prodloužení koupací sezony. Česká léta poslední dobou nemají moc teplých dní a tak je zastřešení velmi vítané. Jakými způsoby se dají bazény zastřešit, se dočtete v následujícím článku.

»více detailů

Úprava vody v bazénu

Poloautomatický dávkovač chlóru tzv. chlorátor Pokud se chceme po celou sezónu koupat v krásně čisté vodě bez řas, bakterií a dalších nečistot, je důležité věnovat pozornost její úpravě. Základními procesy při úpravě vody jsou oxidace a desinfekce, které lze zajistit několika způsoby. Osvědčené řešení představuje chlorová úprava vody, zároveň se prosazuje trend bezchlorové desinfekce bazénů. Všechny tyto možnosti u nás zakoupíte za skvělé ceny.

»více detailů

Bazénové vysavače

Poloautomatický bazénový vysavač Pacer Každý v dnešní době dobře ví, že o bazén se musí starat. Ale není starost jako starost. Naše firma se specialuzuje na zapuštěné bazény všech technologií na našem trhu. Z dlouholeté zkušenosti dokážeme zákazníkovi poradit s vhodným výběrem bazénového vysavače.

»více detailů

© Všechna práva vyhrazena Swim bazény - bazény Plzeň

tvorba www ANTstudio.cz